O IN

WES

TYCJI

Osiedle Kwiatowe to budynki w małej skali – niskie do 12m – 2 kondygnacje + poddasze użytkowe. Przemyślana, prosta, nowoczesna i funkcjonalna architektura.

Osiedle usytuowane na skraju miasta, bliskość atrakcyjnych rekreacyjnie terenów (las, jezioro Bartąg, rzeka, ścieżki rowerowe) pozwoli odpocząć Twojej rodzinie. W bezpośrednim sąsiedztwie nie powstanie żadna wysoka zabudowa wielorodzinna.

LOKA

LIZA

CJA

BU

DYN

KI

Każdy budynek ma swoją „kwiatową nazwę” i odpowiednią grafikę, której kolor i kształt został zastosowany na elewacjach budynków w postaci detali wykończeniowych.

126 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 42,83m2 do 83,97m2. W piwnicy komfortowe komórki lokatorskie o powierzchni ok. 4m2.

O

SIE

DLE

KON

TAKT

Biuro sprzedaży

(przy placu budowy)

Olsztyn ul.Kwiatowa

t: 537 737 937

e: mieszkania@kwiatowe.olsztyn.pl

dachland
ddom

W Olsztynie, stolicy Warmii i Mazur, rosną już nowe budynki – kwiatowe osiedle – dla wszystkich chcących mieszkać wśród zieleni. Z dala od ruchliwego centrum, za to w bezpośredniej bliskości atrakcyjnych terenów do rekreacji powstają już nowe mieszkania. Kwiatowa – to na tej ulicy czekają mieszkania na sprzedaż.

Kwiatowa dekoracja ozdobi elewację każdego budynku: będzie to osobny kolor: maków, malw, konwalii, chabrów i słoneczników oraz malarskie przedstawienie każdego z tych kwiatów. Warto skorzystać z okazji, jaką stwarza rynek pierwotny, kwiatowa inwestycja będzie opłacalna dla nabywców, ponieważ mieszkania w atrakcyjnym miejscu będą zyskiwały na wartości. Pierwsi inwestorzy już zarezerwowali dla siebie mieszkania. Kwiatowe osiedle to kilka niewysokich budynków z dwuspadowymi dachami.

Osiedle Kwiatowe to nowa inwestycja, która spełni potrzeby mieszkańców i już teraz wzbudza spore zainteresowanie. Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 42m2 do 81m2 z pewnością zaspokoją wszelkie oczekiwania Nabywców. Lokale, których jest łącznie 126, mają ciekawy rozkład i duże balkony. To niezwykłe osiedle wzbogaci i upiększy Olsztyn. Osiedle Kwiatowe to architektura łącząca prostotę z estetyką i funkcjonalnością. Chcesz kupić mieszkanie? Osiedle Kwiatowe czeka.